Vlakem na hrad Rychmburk

17.06.2023 - 18.06.2023
Místo: nádraží Chrudim
Typ: Výlet
Vstupné: 100 Kč

Jízda historického vlaku - motoráčku na trase Pardubice hl.n. - Rosice - Chrudim - Slatiňany - Chrast - Žďárec - Skuteč - Předhradí a zpět. Odtud na hrad je to cca 1200 m. Po předložení jízdenky z tohoto vlaku je sleva na vstupném ve výši 30%. 

Vlak M131.1 sólo, kapacita 45 míst k sezení, přeprava jízdních kol vyloučena, přeprava kočárků omezena na jeden ve vlaku. Rezervace míst se neprovádí. Ve vlaku drobné občerstvení a prodej upomínkových předmětů.

Volnou chůzí trvá cesta ze zastávky Předhradí do Rychmburku na hrad okolo 30 minut. Za předem hlášeného nepříznivého počasí možné autobusové spojení. Před odjezdem vlaku přijďte všichni včas, vlak na nikoho nemůže čekat. Podrobnosti v letáku, nebo na webu spolku. 

Pořadatel

Pardubický spolek historie železniční dopravy

Na Staré poště 2865, 53002 Pardubice
Telefon: +420604926620
E-mail: pshzd@email.cz
Odkazy: