Informace
11.6.2021 od 23:59
Chrudim

Taneční škola InDance & Pop Balet, z.s.

www.indance.cz, www.popbalet.cz, tel: 602 623 137

Souřadnice radosti

Po dlouhých sedmi měsících nedobrovolné pauzy otevírá Taneční škola InDance dveře svých tanečních sálů! Protože jsou časy stále trochu netradiční, taneční sály se nachází na čerstvém vzduchu a jsou symbolicky pojmenovány Souřadnice radosti. Celkem devět stanů (po jednom v Chrudimi a Pardubicích a sedm v Praze) s profesionální taneční podlahou a ozvučením roztančí každý týden více než 2000 žáků všech věkových kategorií, díky stálému větrání bezpečně a za každého počasí. Neuvěřitelný projekt, který byl s podporou města dokončen během několika málo týdnů, vrátí radost z pohybu do životů všech malých i velkých, pokročilých tanečníků i úplných nováčků, kteří se chtějí dát do tance. Více informací najdete na www.souradniceradosti.cz.

Lehkým krokem v těžké době – tanečníci zdravotníkům

Stejně jako většině obyvatel České republiky, ani Taneční škole InDance není lhostejná současná situace. Její zaměstnanci a členové dlouho přemýšleli, jak předávat radost dál i přes uzavřené taneční sály a zároveň poděkovat zdravotníkům za jejich neskutečnou práci v této době. Tak nakonec vznikl nápad originálních ponožek, které potěší hned dvakrát. Rádi by vás touto cestou požádali o podporu dobročinného projektu Ponožky pro zdravotníky – Lehkým krokem v těžké době!

Obrací se proto k široké veřejnosti: “Pojďme společně vzdát hold našim zdravotníkům za jejich úctyhodnou práci a udělat jim radost malým dárkem (který možná potěší i Vás)!”

Pokud si v kampani na Donio.cz zakoupíte jeden pár ponožek, InDance pošle druhý do první linie (a zároveň zdravotníky pozve na jejich budoucí představení).

Taneční škola InDance děkuje za každý příspěvek i sdílení! Více na https://www.donio.cz/ponozkyprozdravotniky.

The Blame Game

Taneční soubor Pop Balet, který má své kořeny v Chrudimi (Chrudimské taneční studio Věry Veselé) se rozhodl jít s dobou a uspořádal koncem dubna své premiérové online představení. Pět tanečníků souboru Pop Balet tak můžete spatřit v úspěšné choreografii lektorky a choreografky Zuzany Dobešové s názvem The Blame Game, černou komedii o absurditě lidského prožívání a lačnosti po dramatu a hledání viníka v druhých. V jedné z hlavních rolí se představila také Natálie Halouzková, známá ze seriálu Sestřičky.

Pro všechny, kteří živé vysílání nestihli, má Pop Balet přichystaný profesionální záznam, který najdete na jeho YouTube kanálu - www.youtube.com/popbalet. Představení vidělo již téměř 4000 on-line diváků a sklízí tak velký úspěch.

A protože tanečníci bohužel ještě nějakou dobu nemohou slyšet tolik potřebný potlesk, budou velmi rádi za jakoukoliv podporu jejich veřejné sbírky na www.donio.cz