Informace
10.6.2021 od 00:00
Chrudim

Pojďte se podívat ... online. Stačí kliknout na odkaz a zobrazí se Vám nová webová stránka.

KAM po Česku

  • ... je nezávislá česká společnost založená v listopadu 2007 jako nezisková organizace a od března 2016 fungující jako s. r. o. Redakce se věnuje od svého vzniku bezplatnému poskytování unikátních a aktuálních zpráv z oblasti volnočasových aktivit, především turistice a kultuře.

Jak založit sbírku umění

  • Uchvátil vás nějaký sběratelský umělecký kousek či byste rádi investovali do něčeho líbivého a trvalého? Založte si vlastní sbírku umění. 

Dávám knihám život

  • Tvořím online obraz své knihovny, nabízím své knihy k přečtení a vypůjčuji si od ostatních…

Dobrovická muzea

  • Muzeum cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice vás  seznámí s vývojem výroby českého cukru, který se proslavil a prosadil v celém světě.

Oblastní muzeum a galerie v Mostě

  • V současné době je již možné výstavy v muzeu navštívit osobně nbo využít 3D virtuálních prohlídek. 

7 věcí, které nevíte o… vitrážích

  • Mozaika z čirých, barevných a často i malovaných malých skel, sevřená v olověných páskách a obvodovém rámu. Umělecké dílo, při jehož vzniku se pracuje se sklem, olovem a cínem. Vydejte se s portálem Kudy z nudy na velkou vitrážovou výpravu!

České vize

  • Přehlídka je realizována z pověření Ministerstva kultury. Hlavními organizátory jsou Národní informační a poradenské středisko pro kulturu a Klubcentrum Ústí nad Orlicí. Odbornými partnery přehlídky jsou Český výbor UNICA - Celostátní svaz neprofesionálního filmu a Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu. Přehlídka je realizována za finanční podpory Ministerstva kultury, města Ústí nad Orlicí a Pardubického kraje. Přehlídka se bude konat v Roškotové divadle a na Malé Scéně.